Osobowości i Sukcesy

osobowości i sukcesy

Magazyn “Osobowości i Sukcesy”, którego mam przyjemność być wydawcą, to kolejny wyraz mojego pełnego optymizmu i nadziei podejścia do życia i ludzi. Jest to kwartalnik, w którym fantastyczny zespół redaktorów porusza zagadnienia z zakresu biznesu, stylu życia, nowoczesnych trendów. Dedykowany ludziom sukcesu, i o nich opowiadający. Może więc stanowić inspirację do zmiany swojego życia, wspierać w osiągnięciu sukcesu i dodawać skrzydeł.

Myślą przewodnią magazynu jest odpowiedź na pytania o to kto jest Osobowością, jak osiągnął sukces – przedstawia ciekawych ludzi, opowiada o ich marzeniach i pasjach. Pismo jest wprawdzie prestiżowe i dociera do wąskiego grona odbiorców, ale także lekkie i swobodne w wyrazie – bez zadęcia i buty.

Na projekt “Osobowości i Sukcesy” składają się działania z trzech kategorii – magazyn, portal internetowy oraz eventy. Ich odbiorcami są biznesmeni, właściciele i managerowie firm, specjaliści do spraw marketingu, przedstawiciele wolnych zawodów, wojewodowie i prezydenci miast.

Zwieńczeniem naszej całorocznej pracy są gale, na których wręczamy statuetki dla najwybitniejszych osobowości. Laureatami naszych nagród są artyści, firmy, samorządy, usługi i produkty, którym udało się osiągnąć sukces w minionym roku.